Вітаємо переможців фестивалю східного та сучасного танцю «BRAVISSIMO»

Вітаємо переможців фестивалю східного та сучасного танцю «BRAVISSIMO», який відбувся 26 листопада 2017 в Харкові.

/Files/images/listopad17/Голубева1.jpg

Студія східного танцю «INTIZAR DANCE», керівник Голубєва С.О. представила на фестиваль 4 конкурсних номери.

1 місце отримала молодша група колективу за дебютний виступ.

Почесне 2 місце дісталося середній групі за дебютний виступ.

Старша група колективу здобула 1 місце і Гончаренко Валерія за сольний виступ отримала 2 місце.

Фестиваль занесений до списку рейтингових змагань «Професійної Асоціації Виконавців Східних Танців».

До складу конкурсного журі увійшли спеціалісти в сфері культури, режисури, діючі танцівники різних напрямків танцю.

Організатор фестивалю «BRAVISSIMO» Ірина Євсеєва - заслужений діяч культури та мистецтв України, віце-президент та засновник ТОВ «Професійна Асоціація Виконавців Східних Танців», професійна танцівниця belly-dance, ліцензований суддя вищої категорії Європейської міжнародної асоціації «Europe World Dance».

/Files/images/listopad17/Голубева2.jpg /Files/images/listopad17/Голубева3.jpg